Zabavte děti poznávacím programem v muzeu

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod sídlí v Havlíčkově domě přímo na brodském Havlíčkově náměstí. Foto: archiv Vysočina Tourism

HAVLÍČKŮV BROD – Máte doma malého zvídavce ve věku 7 až 15 let? Pak využijete jednodenního zábavného vzdělávacího programu Muzea Vysočiny Havlíčkův Brod a pošlete ho ve středu 26. srpna od 8.30 do 16.00 hodin objevovat nejen historii města.

„S dvaceti dětmi budeme poznávat naše město, jak ho možná neznáte. Pověsti známé i méně známé, skutečné události, ze kterých vycházejí, něco málo z historie města, hry a tvůrčí činnost,“ přiblížila edukátorka havlíčkobrodského muzea Radka Havlová.

Program připravují přímo v Muzeu Vysočiny Havlíčkův Brod a v případě dobrého počasí ho doplní procházka po městě. „S sebou nadšení pro historii a malou svačinu. Oběd zajistíme v restauraci,“ upřesnila Havlová s tím, že celodenní akce včetně oběda vyjde rodiče na 300 Kč. Místo můžete rezervovat na emailu petrlikova@muzeumhb.cz, do kterého je třeba uvést jméno a datum narození dítěte a telefonní číslo rodiče.