Sabina Laurinová má zpět svoji lásku! Velký návrat Marka Němce

Modrý kód v novém převleku a s novým názvem Sestřičky. Věrní diváci Modrého kódu ale nemusí zoufat. Sestřičky jsou v podstatě stejný seriál, ale v novém kabátě. Hlavní oblíbenci zůstávají, jen jejich řady posílí nové tváře. Těšit se ale můžete na mnohem víc romantiky a také víc vztahových propletenců a dramat. Prostě prima seriál ze života! 

Do Sestřiček přecházejí nejoblíbenější postavy z Modrého kódu v čele se Sabinou Laurinovou v roli vrchní sestry Mery. „Prozradím, že jí do života vrátíme její osudovou lásku Davida v podání Marka Němce, kterého si diváci i Sabina vyprosili. A nově přichází skvělá Adéla Gondíková jako její kamarádka Míša s celou rodinou. Tým sestřiček doplní i půvabná, mladá Natálie Halouzková jako sestra Katka a mladý talent Honza Nedbal v roli zdravotního bratra Lukáše. A jsem rád, že se nám podařilo pro roli Honzovy babičky získat úžasnou herečku Danielu Kolářovou. Věřím, že takovou sestavu diváci ocení,“ říká producent seriálu Ivan Vodochodský.

„Bude to vztahová horská dráha, ale ty v našich životech prožíváme všichni. Přiznávám, že nosná linka a návrat mého kolegy Marka Němce mě přesvědčily o setrvání v seriálu. S Markem Němcem jsme si coby herečtí partneři velmi rozuměli, s jeho odchodem ze seriálu mi odešel kamarád. Tenkrát jsem mu z legrace řekla, že tu na něj počkám. A dodržela jsem to. A je to o to lepší, že v dějové lince pokračuje i Saša Rašilov, se kterým nás pojí kamarádství už od dětství. Sounáležitost nás tří přinese řadu dobrodružství,“ slibuje Sabina Laurinová, která coby Mery i nadále zůstává na pozici vrchní sestry Nemocnice Rubava.