Spící polonahá bezdomovkyně pobuřovala v Zábřehu kolemjdoucí

ZÁBŘEH – V úterý 21. července okolo šestnácté hodiny dostala Městská policie v Zábřehu oznámení, že ve Wolkerových sadech v Zábřehu leží na lavičce spící muž a pod ním na zemi spící částečně obnažená žena. Strážníci, kteří přijeli na místo, poznali dobře známé osoby bez přístřeší. Spící opilé bezdomovce probudili a vykázali z místa.

Telefonické oznámení, které v úterý 21. července okolo šestnácté hodiny dostala Městská policie v Zábřehu, upozorňovalo na skutečnost, že ve Wolkerových sadech v Zábřehu leží na lavičce nějaký opilý muž a pod ním na zemi leží opilá částečně obnažená žena. Parkem se přitom procházejí rodiny s dětmi a tyto osoby je pohoršují. „Po příjezdu na místo, hlídka našla dvě opilé spící osoby. Jednalo se o muže, který ležel na lavičce, pod ním na zemi ležela žena, která byla od pasu dolů bez oblečení,“ uvedl mluvčí Městské policie Zábřeh Václav Doubrava. Dobře známé bezdomovce hlídka probudila, důrazně je poučila o nevhodnosti tohoto chování a vykázala je z místa.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .