Tvarůžková zmrzlina či šnečí speciality. Vychází nový katalog regionální produkce Olomouckého kraje

OLOMOUCKÝ KRAJ – Druhé aktualizované vydání katalogu regionální produkce, který mapuje lokální výrobce kvalitních domácích dobrot, zajímavé služby a nevšední zážitky, vychází v těchto dnech. Brožura nabízí přehled více než 246 certifikovaných regionálních produktů.

„Chuť patří mezi základní smysly – nedá se ošálit, leccos si pamatuje a dokáže vyvolávat radost i slast. Návštěva producentů, prezentovaných v katalogu, bude jistě nezapomenutelným zážitkem. A věřím, že se o tom čtenáři nové publikace brzy sami přesvědčí,“ uvedl hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk.Brožura je už druhým aktualizovaným vydáním. Vyšla v nákladu 1500 kusů.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

„Milovníky domácího jídla a kvalitních služeb možná překvapí, kolik regionálních značek a služeb v našem kraji je. Díky publikaci se seznámí s novinkami, které místní producenti připravili a třeba si za nimi i naplánují výlet,“ řekl náměstek hejtmana pro regionální rozvoj Pavel Šoltys. Tištěnou verzi publikace mohou zájemci získat na recepci Krajského úřadu Olomouckého kraje (Jeremenkova 40a, Olomouc). Komu stačí on-line verze, může si ji stáhnout ze stránek kraje zde.