Po hádce s bývalou partnerkou vyhodil z okna televizi i notebook

ilustrační foto (zdroj MěP České Budějovice)

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Rušný páteční večer zažili obyvatelé jedné z ulic v jihočeské metropoli. Partnerská hádka po telefonu zde totiž vyústila v ničení cizího majetku. Strážníci na chodníku před domem nalezli nejen rozbitou televizi, ale i notebook. Případ si převzali do svých rukou policisté.

Incident se odehrál v pátek 7. srpna 2020 v devět hodin večer v ulici Generála Svobody v Českých Budějovicích. Osmatřicetiletý muž, který přišel na návštěvu ke své bývalé přítelkyni a zastihl jen její matku, je připravil o televizi a notebook.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Elektroniku po telefonické hádce s bývalou partnerkou vyhodil z okna. Poté nastoupil do osobního vozidla s rakouskou registrační značkou a odjel,“ upřesnila mluvčí českobudějovických strážníků Věra Školková.

Před tím, než muž nasedl do auta a odjel, stačil vyfotografovat své dílo a poslat fotografii bývalé partnerce. Ta se mezitím dostavila a strážníkům popsala, že spor s dotyčným mužem nebyl první. „Celý případ si následně převzala k dalšímu šetření přivolaná hlídka Policie České republiky,“ uzavřela Školková.