Policie hledá svědky potyčky dvou mužů nedaleko hruboskalského nádraží

SEMILY – Semilští policisté nyní zveřejnili informaci o vyšetřování případu fyzického napadení, ke kterému došlo nedaleko vlakové zastávky Hrubá Skála před dvěma týdny. Hledají se svědci tohoto konfliktu.

Ke krátkému verbálnímu sporu dvou mužů, který vyústil ve fyzické napadení, došlo v úterý 28. července v odpoledních hodinách nedaleko vlakové zastávky. Policisté se v této souvislosti obrací na veřejnost se žádostí o spolupráci.

Staňte členy FB skupiny Život v Libereckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.

„Pátráme po jednom z aktérů šarvátky, muži ve věku 30 až 40 let, podsadité postavy, vysokém přibližně 175 cm. Uvedený muž mohl mít na hlavě uvázaný tmavý šátek, pravděpodobně černé barvy. U sebe mohl mít menší turistický batoh. Po napadení místo opustil pravděpodobně se zraněním hlavy,“ uvedl k případu policejní tiskový mluvčí Vojtěch Robovský.

Policisté hledají také možné svědky, kteří se v uvedené době pohybovali v okolí místa incidentu, případně cestovali vlakovým spojem přes obec Hrubá Skála a mohli se tak se zraněním mužem, který odpovídá popisu, setkat. Zároveň žádají také zraněného muže, aby se policistům prostřednictvím linky 158 přihlásil. Veškeré informace mohou policistům výrazným způsobem dopomoci k objasnění případu.

Ilustrační foto