Omezení dopravy v Kopřivnici, blíží se každoroční pouť

Uzavírka. Ilustrační foto.

KOPŘIVNICE – Od příštího pondělí až do středy 26. srpna se ve městě koná každoroční pouť, z toho důvodu bude uzavřeno parkoviště u obchodního domu Albert.

Na místě parkoviště vyroste po dobu devíti dní lunapark společnosti Evy Pflegerové, a právě proto je nutno počítat s dopravním omezením.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Vjezd automobilů bude z ulice Kpt. Jaroše a výjezd v místě zásobování u prodejny Albert,“ dodává pracovnice odboru majetku města Radomíra Blahutová.

Dále je nutno počítat s omezením během víkendu 22. a 23. srpna, jak upřesňuje referentka vztahů Ilona Mazalová: „K dalšímu omezení dopravy dojde až o pouťovém víkendu. Ve dnech 22. a 23. srpna bude pro dopravu úplně uzavřena část ulice Štefánikovy, a to od prodejny Optiky Gotthardová až k odbočce do Tatry, kde budou jako každoročně umístěny prodejní stánky.“

Návštěvníci mohou využít parkoviště na ulici Sportovní před halou házené a parkoviště na ulici Husova vedle kachlovky. Případné další změny budou prezentovány přechodným dopravím značením.