Řidiči, pozor! Od pondělí vás čeká změna dopravního značení v opravovaném úseku silnice

Zdroj: Rožnov pod Radhoštěm

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – Na hlavní komunikaci I/35 probíhá oprava, od pondělí 17. srpna se začíná pracovat na levém jízdním pruhu, což si vyžádá změny v dopravním značení. Počítá se také s objízdnou trasou a dočasným zrušením značky zákazu vjezdu.

Kvůli opravám bude uzavřen sjezd z hlavního tahu na ulice Bezručova a Letenská. Po dobu opravy bude značena objízdná trasa ke kinu a Brillovce, ta povede ulicí 5. května a Hradišťko. Ti z vás, kteří se chystají na polikliniku, budou muset zvolit objízdnou trasu přes ulici Letenská.  „Musíme zajistit bezpečný a plynulý přístup k městské poliklinice, jelikož lékařská péče je opravdu pro všechny z nás nezbytná. Tento fakt je hlavním důvodem, kvůli kterému se město rozhodlo zrušit značku Zákaz vjezdu mimo dopravní obsluhu, která je umístěná v lokalitě Rybníčky,“ řekl místostarosta Jan Kučera. Jelikož je v této lokalitě značena obytná zóna, řidiči se musí připravit na namátkové kontroly rychlosti, které bude provádět městská policie. Další změnou v dopravním značení je obousměrný průjezd ulicí Maria Kotrby u Brillovky. Autobusová zastávka u Loany směrem na Dolní Bečvu bude znovu zprovozněna, naopak ta ve směru na Valašské Meziříčí bude zrušena, stejně jako obě zastávky na ulici Bezručova.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.