Vydáte se s rodinou na festival Město lidem, lidé městu?

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Centrum města pokrývá několik set metrů živé trávy, ve vzduchu visí barevné deštníky a lampiony, ulice zaplňují vůně vybraných gastronomických dobrot, pražené kávy a čerstvých květin. Co se děje? Začíná festival Město lidem, lidé městu! Dva dny nabité hudbou, uměním, sportem, programem pro děti, filmy, dobrým jídlem a pitím, design marketem a pohodovou atmosférou v historickém centru města.

Gurmáni najdou v Krajinské ulici food market mimobudějovických foodtrucků a cateringů, hudební a divadelní vystoupení, škola akrobacie, design a fashion Mint Market. Kdo si chce jen tak posedět a popovídat s přáteli, vydá se do Piaristické, kde bude připraveno posezení s pouliční čajovnou, dobrou kávou a multižánrovým doprovodem. Na děti čekají pohádky, divadla a různé hry v České a obří pískoviště u slepého ramena Malše. Tam si můžete také půjčit pramici, či paddleboard a vyrazit na vodu.

A všude kolem akrobati, zpěváci, muzikanti, malíři, kadeřníci, či baristi, módní přehlídka i koncert Jihočeské filharmonie. To je multižánrový festival Město lidem, lidé městu, který začíná v historickém centru Českých Budějovic 28. srpna. Vydejte se za nevšedními zážitky i atmosférou, díky které už toto město a veřejný prostor nebudete nikdy vnímat stejnýma očima.