Kukuřičné bludiště v Roseči aneb prázdninová zábava pro celou rodinu

Léto v kukuřici. Zdroj: veverci-dvur.cz pro novinykraje.cz

Kam s dětmi na výlet? Vydejte se do jihočeské vesničky Roseč na Jindřichohradecku, kde můžete bloudit v největším kukuřičném bludišti v Česku. Čím vyšší kukuřice, tím větší celodenní zábava a spousta her vás čeká. Zažijte Léto v kukuřici!

Zábavné bloudění a hry v přírodě

Ve vesničce Roseč, ležící asi 11 km západně od Jindřichova Hradce, najdete nejen labyrint, ale také herní areál. A co všechno vás tu čeká? V kukuřičném bludišti jsou pro vás připraveny otázky a indicie, které vám pomohou odhalit slogan a zapojit se tak do soutěže o ceny. Letošní první cena je: Cesta kolem světa!

Léto v kukuřici. Zdroj: veverci-dvur.cz pro novinykraje.cz

Mimo kukuřičného labyrintu si děti užijí velký slámový hrad se dvěma zabudovanými trampolínami, osvěžit se můžete v bazénu, ze sportovních aktivit je to badminton, fotbal, ping pong nebo jízda na tříkolkách. Novinkou je bosá stezka. 

Pro návštěvníky je připravené i občerstvení v maringotce – domácí limonády a koktejly bez použití plastu, specialita bezinková a levandulová limonáda, domácí koláče a další dobroty…

Kdy přijet?

Kukuřičné bludiště v Roseči je letos otevřeno od 1. 7. do 30. 8. denně od 10:00 do 18:00 hodin.

Vstupné na celodenní akci: 130 Kč za 1 osobu, děti do 2 let zdarma, rodinné vstupné (3 – 8 osob) 110 Kč za 1 osobu. Skupina 9 a více osob: 90 Kč za 1 osobu.

Do herního areálu můžete přijít i se svými čtyřnohými miláčky.

Do bludiště lze přijet i autobusem z Jindřichova Hradce a zpět:

odjezd v 11:35 hod (nádraží Jindřichův Hradec) – příjezd (Roseč) v 11:56 hodin
odjezd v 17:40 hod (Roseč) – příjezd (nádraží Jindřichův Hradec) 17:57 hodin

Turistické informace

Nedaleko bludiště se můžete vydat na výzkumnou expedici do Ráje skřítků a dinosaurů v Houbovém parku. Na tento výlet jsme vás již zvali. Podívejte na článek.

Místo

Jihočeský kraj, okres Jindřichův Hradec, Roseč

Kontakt

Roseč u Jindřichova Hradce
tel.: +420 773 790 130, +420 772 721 060
email:
info@veverci-dvur.cz
www.letovkukurici.cz