Hasiči dnes zasahovali už u dvou požárů dopravních prostředků

Požár nákladního auta v Nákle na Olomoucku

PROSTĚJOVSKO, OLOMOUCKO – Pokud jste si dnes ráno v Držovicích na Prostějovsku všimnuli kouře, jednalo se o požár osobního auta. Příčinou požáru byla podle hasičů technická závada. Požár byl velmi rychle uhašen vysokotlakým proudem. K dalšímu požáru dopravního prostředku vyjeli dnes hasiči do prostoru družstva v Nákle na Olomoucku. Zde hořelo nákladní auto, které bylo požárem zcela zachváceno. Hasiči na místě vyšetřují příčinu požáru.

Hasiči na Facebooku Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje informovali o dvou požárech dopravních prostředků, u kterých zasahovali dnes ráno. V Držovicích na Prostějovsku si velice rychle poradili s požárem osobního auta, který uhasili vysokotlakým proudem. Jelikož auto mělo pohon na LPG, museli učinit nezbytná bezpečnostní opatření.„Příčinou požáru stanovena technická závada, škoda vyčíslena předběžně na 20tis. Vše se obešlo be zranění,“ píše se na Facebooku hasičů.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Dnes druhý požár dopravního prostředku řešili v Nákle na Olomoucku. Požár vypukl v prostorech družstva, tentokrát hořelo nákladní auto, které bylo požárem zcela zachváceno. Hasiči mimo jiné ochraňovali vodní clonou vedlejší budovu, což se jim podařilo a budova zůstala beze škody. Dále museli přečerpat pohonné hmoty. „Příčinu na místě zjišťuje hasičský vyšetřovatel. Škoda prozatím do 1mil. Korun,“ upřesnili hasiči na Facebooku.

Požár osobního auta v Držovicích na Prostějovsku