Řidič srazil chodce a ujel. Policie hledá svědky nehody

ilustrační foto - silnice ze Sedmi Dvorů do Moravského Berouna

MORAVSKÝ BEROUN – Policisté dopravního inspektorátu Olomouc žádají veřejnost o pomoc při objasnění dopravní nehody, která se stala v pondělí 24. srpna okolo 22:00 hodin na silnici třetí třídy mezi Moravským Berounem a Sedmi Dvory. Neznámý řidič zde srazil chodce a z místa nehody ihned ujel. Chodec byl při nehodě lehce zraněn.

V uvedenou dobu řídil dosud nezjištěný řidič osobní auto stříbrné barvy (pravděpodobně značky BMW) ve směru k Moravskému Berounu, a z neznámých příčin srazil chodce, který šel po levé straně silnice v opačném směru. Řidič z místa nehody ihned ujel. „Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění chodce, který byl převezen k ošetření do nemocnice,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Vanková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Policisté hledají svědky uvedené dopravní nehody. Svědci, kteří nehodu viděli, daným úsekem projížděli nebo procházeli, událost viděli a svými informacemi nebo svědeckou výpovědí by tak mohli přispět k identifikaci auta či řidiče a objasnění této dopravní nehody, ať kontaktují bezplatnou linku 158.