Kraj rozdá další IN.F.Obálky, a to nejen seniorům

Obálky jsou tentokrát určeny nejen seniorům. Ilustrační foto.

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ – Kraj rozdá městům a obcí dalších 35 tisíc IN.F.Obálek, projekt má velký ohlas, a tak se kraj rozhodl nechat dotisknout další várku obálek, která navazuje na první 60 tisícovou dávku.

IN.F.Obálky jsou připraveny ve spolupráci s integrovaných záchranným systémem, záchranáři projekt zajisté znají a ví, že právě v této obálce najdou potřebné informace o kontaktech a zdravotnímu stavu. Záchranáře na IN.F.Obálku upozorní magnetka anebo nálepka.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Kraj bude nové IN.F.Obálky distribuovat od prvního zářijového týdne prostřednictví obcí, Senior pointů, organizace Adra a ve všech veřejných knihovnách v regionu,“ upřesňuje tisková mluvčí kraje Nikola Birklenová.

Nově kraj rozdá obálky také hendikepovaným a zdravotně postiženým osobám. Druhá vlna obálek vyšla kraj na 815 tisíc korun. O IN.F.Obálkách jsme psali již v minulosti, podrobnější informace k obálkám si můžete přečíst například v našem článku z první vlny distribuce IN.F.Obálek krajem.