Policie hledá důležitou svědkyni, poznáte ji podle popisu?

OLOMOUC – Policie hledá důležitou svědkyni, která v dubnu v době covid-19 opatření našla peněženku v blízkosti second handu v Olomouci. Žena nakonec odnesla peněženku do prodejny, kde ji odevzdala personálu. Policie nyní nemůže zjistit totožnost nálezkyně a obrací se na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po její totožnosti.

„Kriminalisté územního odboru Olomouc žádají, aby se jim přihlásila neznámá žena, která v pondělí 27. dubna 2020 dopoledne (v době Covid-19 opatření) nalezla peněženku v blízkosti prodejny s použitým textilem „Hrabárna Second Hand“ v Olomouci na ulici Holická,“ uvedl policejní mluvčí Libor Hejtman. Žena se po nálezu peněženky ptala dalších zákaznic na parkovišti, zdali není jejich a pak ji odnesla po schodech ke dveřím a pokladně prodejny s použitým textilem, kde ji odevzdala personálu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Nálezkyně je podle popisu policie ve věku kolem 50 let, výšky 160 centimetrů, měla oblečenou žlutou bundu a černé kalhoty, přes ústa měla černou roušku. Policie nemá bohužel k dispozici žádnou fotku. Pokud ženu podle popisu poznáváte, nebo znáte místo jejího pobytu nebo pohybu, kontaktujte prosím linku 158.