Drama po výslechu: Žena vyhrožovala svědkyni s nožem v ruce

Ilustrační foto

OTROKOVICE – Obvinění z vydírání a nebezpečného vyhrožování nyní čelí šestadvacetiletá žena z obce na Zlínsku. Ta v půlce července vyhrožovala zabitím o pět let starší ženě, která svědčila proti jejich společnému známému. O události dnes informovala policie.

Třiatřicetiletá žena se po výslechu na policii vrátila do bytu k seniorovi v Otrokovicích, se kterým bydlí, a šla si lehnout. Po nějaké době pustil muž do bytu jejich známou. „Spící ženu vzbudily rány do hlavy. Uvědomila si, že ji někdo stáhl z postele. Stála u ní žena, kterou znala, a za doprovodu vulgárních výrazů ji tloukla pěstmi do hlavy. Jakmile s bitím přestala, vytáhla bez varování nůž, přiložila ho k břichu napadené ženy a vyhrožovala smrtí jí i staršímu muži, pokud budou vypovídat k případu jejich známého,“ popsala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Napadená žena i muž měli strach o život. Útočnice byla navíc zřejmě pod vlivem drog.

Policisté agresivní ženu po pár dnech zadrželi, převezli do policejní cely a obvinili ze dvou trestných činů. „V případě odsouzení hrozí šestkrát soudně trestané ženě trest odnětí svobody až na osm let,“ sdělila Monika Kozumplíková.