VIDEO: Kolo za padesát tisíc ukradla dvojice zlodějů! Možná pachatele poznáte

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Dvojice mužů ukradla závodní kolo v Praze 9. Na kamerových záznamech jsou podezřelí zachyceni, pokud je poznáváte, kontaktujte prosím policii. Škoda, kterou pachatelé způsobili je padesát tisíc korun.

Policisté z místního oddělení Letňany pátrají po dvojici mužů, která v Markupově ulici v Praze 9 odcizila jízdní kolo,“ informovala dnes policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Případ krádeže se odehrál čtrnáctého srpna, kolem půl sedmé hodiny ranní. Jeden z mužů hlídal, zda je vzduch čistý a druhý zatím přelezl plot zahrady domu. „Zde pak odcizil horské jízdní kolo vyrobené pro závodní účely,“ doplnila mluvčí. Krádeží muži způsobili škodu přesahující padesát tisíc korun.

Během vyšetřování případu zajistili policisté kamerové záznamy, na kterých je podezřelá dvojice zachycena. Policisté se zároveň domnívají, že muži nekradli poprvé a mají toho na svědomí více. Případ je prošetřován pro podezření ze spáchání trestného činu krádež. V případě dopadení a odsouzení pachatelům hrozí až dvouletý trest odnětí svobody. Pokud podezřelé muže na záběrech poznáváte nebo víte, kde by se mohli zdržovat, kontaktujte prosím linku 158. Záběry bezpečnostní kamery naleznete na tomto odkazu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.