Nevíte, co dělat na podzim? A co říkáte na kreativní kurzy ve Frýdku-Místku?

Ilustrační foto.

FRÝDEK-MÍSTEK – Příspěvková organizace Kultura F-M otevírá nejen tradiční kurzy tance, pohybové výuky, ale také netradiční kurzy se zaměření na tvůrčí proces či sebepoznání.

Jedním z takových kurzů je například Kreslení Tou pravou hemisférou, který je zaměřený na osvojení a rozvoj techniky a základů kreslení pravou hemisférou a využití potenciálu mozku.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Je vhodný i jako příprava pro uchazeče na umělecké školy. Otevírá potenciál pravé hemisféry mozku a tvořivost. Výsledkem je realistický portrét v tužce,“ dodává Lenka Vašková z Národního domu Frýdek-Místek.

Dalším z podobných kurzů je Čmárání, který je zaměřen na rozvoj tvořivosti a uvolnění se od stresu.

„Tento kurz je zaměřený na rozvoj tvořivosti, uvolnění od stresu a praktické využití malých dílek, jako předmětů denní potřeby nebo dárků. Je vhodný jako příprava pro uchazeče na umělecké školy či “jen” jako aktivní odpočinek,“ upřesňuje opět Lenka Vašková z Národního domu.

Pokud máte o kurzy zájem, můžete se informovat například u Michaely Kocourkové na telefonu +420 773 788 652 anebo se podívat na webové stránky města.