Strážníci byli v Praze 8 na roztrhání. Opilec a o kus dále sebevrah na kolejích

Ilustrační foto. Zdroj: MP Praha

PRAHA – Silně opilého muže řešili strážníci v Praze 8. Svědci je však poslali ke kolejím, kde ležel vážně zraněný muž. Až v nemocnici zjistili, že šlo o sebevraha, který skočil z mostu.

Dva svědkové v rychlém časovém sledu oslovili hlídku strážníků, která zasahovala u silně opilého muže v Praze 8,“ informovala mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová. Vzhledem k tomu, že opilý muž nebyl v přímém ohrožení života, přenechali ho přijíždějící hlídce kolegů a sami zatím vyrazili na místo, které určili svědci.

Služební vozidlo zanechali v ulici Pod Plynojemem a dál ke kolejím pokračovali pěšky. Pět minut po půl páté hodině odpolední skutečně nalezli u kolejí zraněného ležícího muže. Okamžitě začali monitorovat jeho životní funkce a na místo přivolali zdravotníky a také státní policii.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Následně byl muž převezen záchranáři do nemocnice. Teprve tam bylo zjištěno, že šestačtyřicetiletý muž ztratil chuť do života a hodlal skokem na koleje ukončit svůj život.