Jaroslav Samson Lenk a Hop trop rozezní Metropol!

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Říkají vám něco písně Tři kříže, Jonatán, nebo Amazonka? Pojďte si je zanotovat společně s Jaroslavem Samsonem Lenkem a skupinou Hop trop do českobudějovického Metropolu! Uslyšíte také nové songy a budete mít možnost získat cédéčka s jejich písněmi včetně zpěvníku. Věříte, že legendární skupina Hop trop hraje ve stejném složení už čtyřicet let?

Skupina Hop trop hraje v původním složení, tj. písničkář Jaroslav Samson Lenk, Ladislav Huberťák Kučera a Jaromír Šroub Vondra, beze změny v obsazení celých čtyřicet let, což je zřejmě, nejen republikový, rekord. Během své existence odehrála kolem 2550 představení nejen v Čechách a na Slovensku, ale i v USA, Austrálii, či Polsku. Je držitelem platinové a několika zlatých desek za rekordní počty prodaných zvukových nosičů.

Co vás tedy 21. 9. od 19 hodin na Malé scéně českobudějovického Metropolu čeká? Výběr hitových písní, které zlidověly, jako např. Tři kříže, Amazonka, Jonatán, Vodácká holka, a samozřejmě i několik nových songů zabalených do vtipného mluveného slova samotných protagonistů, včetně možnosti odnést si jejich písně domů i se zpěvníkem. Těšíte se?