Ve čtvrtek opět ožije prostor před Ludmilou tradičním Jarmarkem

PRAHA – Další ročník tradičního Jarmarku u Ludmily na náměstí Míru se koná již ve čtvrtek. Spousta stánků, bohatý doprovodný program, hudba, kouzelník a řemesla.

Ve čtvrtek desátého září od jedenácti hodin dopoledne startuje další ročník tradiční akce Jarmark u Ludmily, který pořádá Diakonie Českobratrské církve evangelické – Středisko křesťanské pomoci v Praze. Letošní Jarmark je již čtyřiadvacátý. Na prostoru před kostelem svaté Ludmily v Praze 2 vyroste spousta rozličných stánků neziskových organizací, které představí svoji činnost na poli pomoci lidem s chronickým duševním onemocněním.

Neziskové organizace nabídnou i výrobky klientů svých chráněných dílen,“ upřesnila Hana Jahodová z Diakonie ČCE – SKP v Praze. Kromě těchto stánků zde budou i další aktivity nejen pro dospělé, ale i děti. Na pódiu se pak vystřídají kapely s kouzelníkem. Bude tu i skákací hrad, chodník naboso, ukázky starých řemesel, výtvarné dílny pro děti a třeba také výrobky z konopí.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Hudební program zajistí skupiny Brouci Band, The Brownies, Tam Tam Batucada, Troufalost, Dobrý struny, Brass Avenue a také irské tance v podání skupiny Rinceoirí. Program Jarmarku u Ludmily bude na náměstí Míru probíhat až do devatenácté hodiny.