Máte ve sklepě či v dílně nepořádek? Vsaďte na kvalitní regály

Přišli jste do sklepa a zakopli o první věc, která byla na zemi? Nepříjemné, mrzuté, ale mnohdy bohužel reálné. V každém případě si takto můžete přivodit zcela zbytečný úraz. Stejně tak vás kolize zdrží při práci. Je to škoda, protože uklidit prostor nemusí být nijak složité. Přehled vám zajistí kvalitní moderní regály. Vybrat si regálový systém, který vám bude maximálně vyhovovat, není nijak složité. V potaz je ale třeba brát několik důležitých aspektů? Jakých? Ty nejznámější vám prozradíme v následujících řádcích.

Kvalita konstrukce na prvním místě

V první řadě byste měli dbát hlavně na to, aby regály byly bytelné, pevné a designově povedené. Kvalita samotných regálů se odvíjí hlavně od materiálu, ze kterého se vyrábí. Zapomenout můžete především na dřevo, které bylo záležitostí minulosti. Stejně tak je pryč doba, kdy se používaly bytelné kovové konstrukce, s nimiž nebylo možné pohnout. Optimální volbou je bezesporu lehká kovová konstrukce, která je pevná, bytelná, ale zároveň s ní lze manipulovat dle potřeby.

Řešení přímo na míru

Určitě počítejte s tím, že místnost, v níž má regálový systém být, nebudete přizpůsobovat charakteru polic. Právě regály se musí přizpůsobit prostoru, v němž budou. Díky modernímu řešení na míru je to možné. Například regály a police od Majster Regál si můžete sami nastavit tak, jak budete potřebovat. Využijete k tomu online konfigurátor regálů. Vůbec nic složitého na tom určitě není. Stejně tak pohodové bude i sestavení regálů přímo na místě dle přiloženého návodu.

Elegantní se vším všudy

A vzhled regálů? Sami si budete moci zvolit, jak bude váš regálový systém vypadat. Povrch polic bude opatřen práškovou barvou. Odstín si vyberete dle vašich potřeb. Především ve větších dílnách s přístupem více lidí není od věci mít vše dokonale sladěné.