Muž napadený v Přerově v nemocnici zemřel

PŘEROV – Před týdnem jsme vás informovali o brutálním útoku třiačtyřicetiletého muže na čtyřiapadesátiletého muže. Napadený muž skončil po útoku v bezvědomí a letecky byl přepraven do Fakultní nemocnice v Olomouci. Později na následky zranění v nemocnici zemřel. Případ byl proto policií překvalifikován a převzali jej krajští kriminalisté.

V tomto článku jsme vás minulý týden informovali o incidentu, ke kterému došlo v sobotu 5. září po osmnácté hodině v křižovatce ulic Tovární a Nádražní v Přerově mezi muži ve věku 43 a 54 let. Po slovní rozepři mladší z mužů fyzicky zaútočil na staršího muže a ten byl v bezvědomí vrtulníkem přepraven do Fakultní nemocnice v Olomouci. „Napadený muž později na následky zranění v nemocnici zemřel,“ informoval policejní mluvčí Libor Hejtman. . Z tohoto důvodu byl případ překvalifikován a převzali si jej krajští kriminalisté. Útočník byl zadržen a Okresní soud v Přerově rozhodl jeho vzetí do vazby. Muž byl v minulosti několikrát odsouzen, nikoliv však za trestnou činnost násilného charakteru, ale pro majetkovou činnost. „Obviněnému muži hrozí trest odnětí svobody na osm až šestnáct let,“ upřesnil Hejtman.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .