Rodina pohřešuje šestnáctiletou dívku ze Zlínska. Viděli jste ji?

Foto: Policie ČR

ZLÍNSKO – Policie pátrá po šestnáctileté Janě Zbrankové z Vizovic. Ta ve čtvrtek 10. září odešla z domu se svým o sedm let starším přítelem, aniž by matce řekla, kam. Od té doby o sobě nedala vědět.

Podle policie by se dívka mohla pohybovat v okolí Zlína nebo Vsetína. Není ale vyloučeno, že odcestovala na jiné místo. „Pohřešovaná dívka je vysoká 150 až 160 centimetrům, štíhlé postavy, má velmi tmavé dlouhé rovné vlasy, tmavě hnědé oči. Na hřbetu pravé ruky má vytetované takzvané magické oko a na prstech stejné ruky má vytetované kapky. V době odchodu z domu měla na sobě sportovní obuv s bíločervenou podrážkou, černé tričko, černé tepláky s bílými pruhy na bocích a černou mikinu na zip s bílými pruhy na rukávech, na zádech měla růžový školní batoh,“ popsala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Po dívce nyní pátrá policie. Pokud jste ji zahlédli, volejte linku 158.

AKTUALIZACE (16. září):

Pátrání po dívce bylo odvoláno. „Děkujeme všem za pomoc při pátrání po šestnáctileté dívce, kterou jsme za pomoci veřejnosti vypátrali v úterý ve Vsetíně a předali v pořádku rodině,“ sdělila Monika Kozumplíková.