Zlatá maska – králi zvířat nepomohl ani sex, natož zpěv…

Druhý díl odhalil jednu z nejhezčích masek – Lva. Pod ní se skrýval v Česku i na Slovensku dobře známý herec a moderátor, kterého teď vídáme nejen jako starého Linharta ve Slunečné, ale také jako moderátora zábavné šou Zázraky přírody – Maroš Kramár. Bohužel k postupu mu nepomohl ani zpěv populární písně od skupiny Lucie – Černí andělé. 

Jaký by Váš kostým?

Kostým je nádherný, bude mi chybět. Trošku mi byl malý, asi se původně šil na nějakou malou tanečnici, a také mě tlačily boty. Ale vizuálně je skvostný.

Jaké jsou Vaše dosavadní zkušenosti se zpěvem a tancem?

Tancoval jsem vždy rád, také jsem se v minulosti zúčastnil Let´s Dance (slovenská verze StarDance). Ale dnes jsem se jen tak pohyboval v rytmu, abych detektivy oklamal, že nejsem žádný stařec. A také přišla produkce s tím, ať si dávám pozor, jak chodím. Snad jsem všechny oklamal tělem.

Jak jste zareagoval na nabídku účasti v soutěži?

Když mě oslovili s tímto projektem, přiznám se, že jsem formát soutěže neznal. Ale nastudoval jsem si ho a líbil se mi. Hlavní problém byl najít čas na natáčení.

Šel byste do toho znovu?

Není lehké být dva dny zavřený. Už z hotelu jsem vycházel v masce s mikinou a s nápisem „Nehovorte na mňa“. Chodíte okolo známých, a nemůžete si s nimi promluvit… Bylo to náročné.

Zdroj TV Prima