Cyklistický závod ve Zlíně bude doprovázet uzavírka, dotkne se i MHD

Ilustrační foto

ZLÍN – Cyklistické závody uzavřou o nadcházejícím víkendu Hradskou ulici ve Zlíně. S omezením musí počítat i cestující MHD. Autobusy linky 32 pojedou na Kudlov po objízdné trase kolem Lesního hřbitova a platit bude výlukový jízdní řád.

Úplná uzavírka ulice Hradská mezi centrem Zlína a Kudlovem nastane v sobotu 19. září od 10 do 18 hodin a v neděli 20. září od 8 do 15 hodin. Zároveň bude přerušena trasa autobusové linky č. 32. „Po oba víkendové dny budou v čase uzavírky jezdit na lince mezi Mladcovou a Kudlovem podle výlukového jízdního řádu autobusy s označením 32X. Na Kudlov i zpátky budou jezdit po Březnické ulici a kolem Lesního hřbitova,“ přiblížil mluvčí Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice Vojtěch Cekota.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Autobusy linky 32X ve směru na Kudlov zastaví ve Zlíně na zastávce Školní, potom projedou bez zastavování ulicemi Osvoboditelů, tř. T. Bati, Březnická, Filmová, Vrchy a Zelená do oblasti Kudlova. Tady budou zastavovat postupně na zastávkách Kudlov-tiskárna, U Pomníku padlých, Výhledy, Střed, Výhledy, U Pomníku padlých, točna. Obdobně i v opačném směru, kdy první zastávkou v centru Zlína bude Náměstí Míru. Zastávky Hradská a Kudlov-dolní konec budou během výlukového opatření zrušeny.

Výluková trasa linky 32. Zdroj: DSZO