Policie pátrá po psychicky nemocném mladíkovi ze Zlínska. Poznáváte ho?

Foto: Policie ČR

ZLÍNSKO – Rodina pohřešuje třiadvacetiletého mladíka ze Sehradic, který o sobě už dva dny nedal vědět. Podle policie trpí psychickou nemocí a z domu takto neodešel poprvé. Pokud jste ho viděli, volejte linku 158.

V pátek v noci se na policii v Luhačovicích obrátila žena ze Sehradic s tím, že pohřešuje svého třiadvacetiletého syna. Ten odešel z domu ve čtvrtek 17. září kolem sedmé ráno a tvrdil, že jde do obchodu. „Od té doby o sobě nedal vědět, jeho mobilní telefon je nedostupný.  Pohřešovaný trpí psychickou nemocí, na kterou bere medikamenty. V minulosti se již stalo, že z domu odešel, ale vždy se vrátil, kromě případu před dvěma lety, kdy byl vypátrán v Rakousku,“ sdělila policejní mluvčí Lenka Javorková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Podle policie není nebezpečný ani ozbrojený. „Pohřešovaný je 175 až 180 centimetrů vysoké plnoštíhlé postavy (cca 120 kg) a má černé kudrnaté vlasy. Při odchodu z domu měl na sobě světlé botasky a při sobě černý batoh značky Husky se zelenými pruhy po stranách,“ popsala Javorková.

Po mladíkovi policisté pátrají od nočních hodin, prověřují zdravotnická zařízení a další místa, kde by se mohl nacházet. „V případě, že by muže někdo spatřil, ať kontaktuje policii na lince 158 nebo na kterémkoli obvodním oddělení policie,“ vyzvala Lenka Javorková.

AKTUALIZACE

Policie ukončila pátrání. Mladý muž se sám vrátil domů.