V Osadě v Krnově se bude rekonstruovat místní panelová komunikace

Ilustrační foto: K. Bílková.

KRNOV – V městě se bude opravovat chodník a příjezdová komunikace na ulici V Osadě v Krnově. Stávající panelovou komunikaci má nahradit nový povrch. Přípravné práce začnou již v pondělí.

Rekonstruovaný úsek by měl být dlouhý téměř 340 metrů, opraveny budou i dvě třicetimetrové příjezdové komunikace k nemovitostem. Povrch bude nově z asfaltu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Stavba je rozdělena na dvě etapy. Jako první bude realizována část s příjezdem od města zhruba do poloviny ulice. Přípravné práce budou zahájeny v pondělí 21. září,“ dodává Zbyněk Moravec z odboru veřejných zakázek.

Nově budou instalovány zpomalovací prahy a dopravními značkami, rychlost bude omezena na 20 kilometrů v hodině. Pokud máte nějaké dotazy, je možno se obrátit na Zbyňka Moravce z odboru veřejných zakázek, a to na telefonu +420 554 697 239 nebo e-mailu zmoravec@mukrnov.cz. Pro zájemce je také dostupná projektová dokumentace na webových stránkách města.