Byl nadrogovaný, nikdy neměl řidičák a jel na D2 v protisměru. Naštěstí ne dlouho

ilustrační foto

BRNO – Ve středu kolem půl šesté odpoledne upozornilo několik projíždějících řidičů na dálnici D2 policii na lince 158, že v protisměru jede černý Ford.

Do špatného směru najel šofér zřejmě u Blučiny a odtud mířil na Brno. Jeho riskantní jízda naštěstí netrvala dlouho. Jak uvedl policejní mluvčí David Chaloupka, nedaleko před sjezdem na Modřice řidič narazil do dopravního značení a havaroval do příkopu. Po havárii se snažil z místa dopravní nehody utéct do pole. Když jej po chvíli policisté dopadli, bylo jasné, proč utíkal. Vyšel mu pozitivní test na drogy a navíc nikdy nevlastnil řidičský průkaz. „Pětadvacetiletý muž tak skončil v policejní cele. V souvislosti s tímto případem, žádáme i další svědky, kteří se s černým Fordem v protisměru potkali, aby se nám ozvali na lince 158. Rovněž k tomuto případu přivítáme záběry z palubních kamer,“ doplnil Chaloupka.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.