Policisté hledají svědky dopravní nehody v Olomouci mezi autem a cyklistou. Neviděli jste ji?

Místo_nehody

OLOMOUC – Policisté Dopravního inspektorátu Olomouc se obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při objasnění dopravní nehody, která se stala minulý čtvrtek v Olomouci. Osobní auto srazilo na přechodu projíždějícího cyklistu, který po pádu na silnici z místa beze slov odešel neznámo kam.

Dopravní nehoda se stala ve čtvrtek 24. září asi v 18:02 hodin v Olomouci, na ulici Dolní Hejčínská. Dosud neznámý cyklista jel podle prvotních informací na kole neznámé značky, modré barvy, a to z chodníku po přechodu pro chodce na protější chodník. Při jízdě po přechodu došlo ke střetu cyklisty s Toyotou Yaris, která jela od ulice Lazecká směrem k ulici Ladova. Cyklista po pádu na silnici z místa beze slov odešel neznámo kam. Policie hledá svědky, kteří v danou dobu úsekem projížděli, případně procházeli, mohli tuto nehodu vidět, a svými informacemi by tak mohli přispět k jejímu objasnění. Případní svědci ať kdykoliv kontaktují bezplatnou linku 158.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .