Na rekonstrukci prostoru před nádražím v Havířově se pilně pracuje

Foto: Město Havířov.

HAVÍŘOV – Rekonstrukce přednádražního prostoru ve městě je v plném proudu, příprava na rekonstrukci a revitalizaci oblasti se město připravovalo několik let, aby byla konečně zahájena v únoru letošního roku. Aktuální fotografie v článku.

Před vlakovým nádražím vznikne takzvaný přestupní uzel, který bude kombinovat vlakovou, automobilovou, osobní a cyklistickou dopravu. Město myslí také na chodce, opraveny budou i chodníky.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Už se nemůžu dočkat, až bude všechno hotovo a my budeme moci nádraží a přednádraží plně užívat. Součástí projektu je i nová zeleň, kamerový a informační systém, mobiliář, osvětlení, zastřešení autobusových zastávek, nově vznikne taky 134 parkovacích míst. Jsem rád, že vidím, že všechno klape tak jak má,“ upřesňuje primátor města Josef Bělica.

Rekonstrukce by měla vyjít až na 119 milionů korun a nyní se již můžete podívat na slibované fotografie aktuálního stavu. Fotografie pochází z města.

Foto: Město Havířov.
Foto: Město Havířov.
Foto: Město Havířov.
Foto: Město Havířov.
Foto: Město Havířov.