Bára Jánová se cítila provinilá vůči svému příteli. Brala si jiného

Přesto, že dnes večer konečně řekne ANO, sama její představitelka Bára Jánová svou svatbu teprve plánuje. Podobnou svatbu, jako její Sylva ve Slunečné by nechtěla. Jen na jednom by se shodly, a to mít ji venku. Nedávno se příteli dokonce svěřila, že bych se chtěla vdávat na Cape Canaveral na Floridě, odkud startují vesmírné rakety.

Sylva konečně dosáhla svého a doslova i tak trochu dotáhla Štěpána Vacka k oltáři. Všichni mají svůj plán a do něj zapadá i svatba, která je víc z rozumu než z lásky. Chlapi takové natáčecí dny moc neprožívají, a tak seriálová svatba byla pro Jana Plouhara, který v modrém obleku stanul před oltářem s Bárou Jánovou, zcela běžným. „Natáčeli jsme to venku, bylo hezky, fajn, ale jinak to byl standardní den. Neřešil jsem to, snad jen rekvizitáři měli práci navíc, jinak to pro mě bylo tak, že jsem si místo riflí vzal oblek,“ přiznává seriálový Štěpán, který je oproti seriálové nevěstě ženatý. „Svoji svatbu jsem prožíval, to přiznávám, a hodně, ale tady jsem si na ni ani nevzpomněl. Že bych se vracel k tomu, jak to bylo se mnou, to ne.“ Možná i proto, že má herec za sebou už několik filmových svateb – oproti Báře, pro kterou to bylo poprvé. „Bylo to zvláštní, nikdy jsem takové scény netočila. Nebyla jsem z toho úplně nadšená. I když víte, že to je nahrané, tak mi přišlo, že dělám něco špatného vůči svému příteli. Ale když už jsme pak poněkolikáté záběry opakovali, tak to zmizelo. Už mi to bylo jedno.“

Každé nevěstě samozřejmě hodně záleží na tom, jaké svatební šaty ten den oblékne. I Bára na tom byla podobně a na výběr měla ze tří kousků. „Jedny šaty byly moc princeznovské, druhé takové střídmé, ty by Sylva asi nechtěla, a třetí padly,“ vzpomíná Bára Jánová, která prozradila, že zabrat jí daly svatební sliby. „Byly docela dlouhé, tak se to točilo několikrát. Taky bylo hodně velké teplo. Kněz přede mnou měl bílý talár, já bílé šaty, ve kterých se neuvěřitelně odráželo slunce do očí. Nic jsme neviděli, slzeli jsme – jsem poučená.“ To Jan Plouhar to měl snadné, jen se ho kostymérky zeptaly, zda by mu nevadil modrý oblek. Nevadil, a tak ho dostal.