Převrácené auto uprostřed cesty ukrývalo tělo mladého řidiče

Foto: HZS Zlínského kraje

KROMĚŘÍŽSKO – Tragický nález čekal dnes ráno řidiče na Kroměřížsku. Když brzy ráno projížděl mezi Prusinovicemi a Dřevohosticemi, cestu mu zablokovalo havarované auto převrácené na střechu. Uvnitř zůstal uvězněný osmadvacetiletý muž.

Před pátou vyjely na místo všechny složky IZS. „Hasiči ze stanic Bystřice pod Hostýnem a Holešov po příjezdu zjistili, že se jedná o havárii osobního vozidla, ve kterém po nehodě zůstal zaklíněný řidič. Pomocí pneumatických vaků a hydraulického zařízení vyprostili hasiči řidiče z vozu ven. Mladý muž však utrpěl zranění neslučitelná se životem, kterým na místě nehody podlehl,“ sdělila mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Bližší okolnosti a především přesná příčina tragické dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření kroměřížských dopravních policistů,“ uvedl policejní mluvčí Petr Jaroš.

Silnice byla po celou dobu šetření nehody uzavřena. „Hasiči u vozidla provedli protipožární opatření a odpojení autobaterie. Jakmile to situace dovolila, převrátili hasiči vozidlo zpět na kola. Nakonec pomohli s naložením vraku na odtahový vůz a uklidili vozovku od střepů a úlomků,“ dodala Lucie Javoříková.

Foto: HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje