Fitness centrum poblíž polikliniky se bude dražit

Ilustrační foto: T. Branda.

FRÝDEK-MÍSTEK – Fitness centrum poblíž polikliniky v Místku se bude dražit, a to sice 12. listopadu. Jaká je vyvolávací cena a proč se budova draží?

Budova Fitness Centra se bude dražit 12. listopadu od 15 hodin ve velké zasedací místnosti magistrátu na Radniční ulici ve Frýdku.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Vyvolávací cena je 5 150 000 korun, celá budova se skládá ze tří částí a má tři majitele. Dražba se bude týkat části s Fitness centrem.

„Budova je z roku 1975 a stavebně technický stav odpovídá jejímu stáří a opotřebovanosti. Potřebovala by celkový facelift a další úpravy včetně výměny oken a střechy, kterými uniká teplo. Energetická náročnost budovy je na hodnotě E, tedy třetí od konce. Úpravy za miliony korun bychom byli nuceni udělat v nejbližších letech, jinak bychom mohli přijít o nájemce,“ udává náměstek primátora Radovan Hořínek.

Zájemci si mohou část budovy prohlédnout, a to 22. října od 10 hodin, 29. října ve 13 hodin a 4. listopadu od 15 hodin. Zájemci mohou najít podrobné informace na webových stránkách města.