Vysočina Tourism má nový e-shop

Legendární Igráček - turista

 

VYSOČINA – Krajská příspěvková organizace Vysočina Tourism zprovoznila nový e-shop. Nabízí v něm propagační předměty a turistické publikace týkající se Vysočiny. Zájemci zde mohou zakoupit jak vysočinského Igráčka, tak třeba nádhernou publikaci Vysočina – příroda a krajina, která se může stát krásným vánočním dárkem.

„Vytvořili jsme e-shop jako další formu, jak návštěvníkům Vysočiny, příznivcům, turistům a všem zájemcům nabídnout naše propagační materiály, publikace, suvenýry,“ uvedl ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák. Zájemci zde najdou turistickou mapu Vysočiny s legendou v češtině, angličtině i němčině, mapy s cyklotrasami a seznamem ubytování, brožovaný výtisk Památky UNESCO či Top atraktivity Vysočiny a další. Je zde však i řada novinek, jako třeba Pivovary s výletem nebo Vysočina sklářská. Turistické brožury nabízí e-shop zájemcům zcela zdarma, pouze za poštovné a balné.

Legendární hračka Igráček

Tuto hračku, která potěšila celé generace dětí, vyrábí už přes čtyřicet let firma v Novém Veselí na Vysočině. V e-shopu nyní můžete zakoupit turistu a turistku i s logem Vysočiny na tričku, mapou a dalekohledem. „A až si ji koupíte, nezapomeňte ji vzít s sebou na výlet na nějaké vaše obzvlášť zamilované místo na Vysočině, vyfotit ji tam a poslat nám snímek. Rádi jej ukážeme na našich sociálních sítích jako inspiraci ostatním,“ dodává Martina Strnadová z Vysočina Tourism.

E-shop Vysočina Tourism najdete zde.