Hravé peklo je zábavou pro všechny děti!

BERNARTICE – Co si zkusíte v Hravém pekle? Podaří se vám rozhýbat pekločas, nebo kolo smůly? Stálou expozici pekelných chodeb a svět devatera pohádek a jednoho hororu ukrývá Husova kaple, bývalá modlitebna, v obci Bernartice, která leží mezi Táborem a Pískem.I když s čerty nejsou žerty, v Hravém pekle se děti pobaví.

Uvnitř vás čeká pekelná recepce s věznicí na zlobivé rodiče, kam mohou děti rodiče zaparkovat a užít si výlet do pekla bez nich. Součástí recepce je i muzejní expozice věnovaná špičkářství v Bernarticích, protože špičky a součástky dýmek se odtud vyvážely do celého světa. Z recepce se vydáte do tajemných pekelných chodeb a ani neuvěříte, že nejste s dětmi v jeskyni. Temné peklo procházejí rodiče s dětmi sami a je uděláno tak, že si v něm mohou děti hrát a vyzkoušet si váhu, knihu hříchů, či bouřkostroj. Zajímá vás, jaké tam potkáte čerty? Inu jen ty české, inspirované nejznámějšími pohádkami.

Víte, o čem se píše v replice Ďáblovy bible, jak vypadá jediná nalezená lebka čerta na světě a co skrývá dalekohled v Satanově hvězdárně? Zjistěte to v Hravém pekle v Bernarticích!