VIDEO: Policie pátrá po řidiči bílého Fordu

zdroj: Policie JMK

BŘECLAV – Břeclavští dopravní policisté žádají veřejnost o pomoc při hledání řidiče bílého mikrobusu, který zavinil nehodu u Moravské Nové Vsi.

Ve středu 14. října ráno projížděl tento řidič benzinovou čerpací stanicí u Moravské Nové Vsi. Při vyjíždění nedal přednost vozidlům na hlavní silnici a přes plnou čáru odbočil vlevo. Po hlavní silnici jel v tu dobu nákladní vůz, který jen díky nouzovému brždění zabránil střetu. Stejně pohotově se však už nepodařilo zastavit dalšímu řidiči červené dodávky jedoucí za nákladním vozem. Ten na mokré vozovce nedobrzdil a narazil do náklaďáku před sebou. „Informace k bílému Fordu zachycenému na kamerovém záznamu i k jeho řidiči volejte prosím na číslo 602469135. Přivítáme i další svědectví k nehodě a případné kamerové záznamy z palubních kamer vozidel,“ sdělil policejní mluvčí David Chaloupka.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.