VIDEO: Vloupal se do garáží a ukradl věci za 200 tisíc korun. Poznáváte podezřelého?

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Na konci srpna se vloupal do garáží v Praze 3 neznámý muž. Odnesl si věci za dvě stě tisíc. Zachytila ho kamera. Pokud muže poznáváte, kontaktujte prosím policii.

Policisté z místního oddělení Žižkov pátrají od konce srpna po neznámém muži,“ informovala dnes policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Tento muž se totiž vloupal do garáží v ulici Olšanská v Praze 3. Policisté během vyšetřování případu zajistili kamerové záznamy. Přestože se muž pokusil objektiv kamery zastříkat, je na záznamu dobře zachycený. Pokud muže poznáváte, kontaktujte prosím linku policie 158.

Podezřelý muž odcizil z garáží golfové vybavení a další věci. „Svým jednáním způsobil škodu za více než dvě stě tisíc korun,“ upřesnila mluvčí. Případ je prověřován pro podezření ze spáchání trestných činů krádež a porušování domovní svobody. Pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až pětiletý trest odnětí svobody. Video naleznete na tomto odkazu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.