Rožnov nabízí brigádu pro lidi, kteří se ocitli ve finanční tísni

Ilustrační foto

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – Několik pracovních míst nabízí rožnovský městský úřad pro lidi, kteří právě nemohou vykonávat své stálé zaměstnání a mají zájem o přivýdělek. Jedná se o krátkodobé brigády při úklidu města. Zájemci se mohou hlásit až do 3. listopadu.

Radnice se rozhodla nabídnout pomocnou ruku těm, kteří se kvůli koronaviru ocitli bez práce. „Nabízíme formu krátkodobé brigády, která občanům může alespoň částečně pomoci s finanční situací, kterou musí aktuálně řešit. Jedná se převážně o fyzickou práci, avšak nikterak náročnou. My zajistíme lidem práci a přivýdělek a oni nám všem na oplátku pomohou zvelebit město, to mi přijde jako férová nabídka,“ uvedl starosta města Radim Holiš.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Brigádníky čeká hlavně úklid města, například čištění chodníků, odplevelování, seče nebo odstraňování spadlých listů. Práce bude na dohodu o pracovní činnosti. Zájemci se mohou hlásit do 3. listopadu na odboru správy majetku u vedoucího oddělení komunálních služeb Miroslava Kováře na e-mailu miroslav.kovar@roznov.cz nebo telefonu 571 661 149.