VIDEO: Alkohol a krev. Rvačka v Novodvorské ulici

Ilustrační foto

PRAHA – Ke krvavé rvačce došlo na zastávce autobusu. Přivolaní strážníci provedli orientační dechovou zkoušku u agresora s pozitivním výsledkem. Zraněného muže odvezli záchranáři. Na místo byla povolána i Policie ČR.

Ostraha nedalekého supermarketu oznámila na tísňovou linku 156 rvačku dospělých osob v prostoru zastávky hromadné dopravy v ulici Novodvorská. „Při příjezdu hlídky se na místě nacházely čtyři osoby, které se napadaly pouze verbálně,“ informovala mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová. Přítomná žena označila strážníkům útočníka i napadeného. Zároveň oznámila, že již volala na linku pražských záchranářů, kteří zanedlouho přijeli.

Záchranáři převezli zraněného třiašedesátiletého muže do nemocnice k vyšetření,“ doplnila mluvčí. Rovněž bylo požadováno přivolání Policie ČR, aby napadený mohl podat trestní oznámení na agresora. Provedená orientační dechová zkouška u osmatřicetiletého útočníka byla pozitivní s výsledkem 1,94 promile alkoholu. Celý konflikt nyní řeší Policie ČR.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.