Zloděj vyloupil trafiku na uherskohradišťském nádraží. Poznáváte ho?

Foto: Policie ČR

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Uherskohradišťští kriminalisté pátrají po zloději, který se vloupal do trafiky na autobusovém nádraží v Uherském Hradišti. Při krádeži ho zachytily kamery. Pokud ho poznáváte, volejte 158.

K vloupání došlo 8. října mezi půl jedenáctou a jedenáctou večer. „Zloděj rozbil kamenem okno trafiky, vlezl dovnitř a z pokladny odcizil několik desítek tisíc korun,“ sdělila dnes policejní mluvčí Lenka Javorková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zloděje při činu zachytily kamery v trafice. „Jedná se o muže ve věku 40 až 50 let, který měl na hlavě nasazenou kšiltovku s vyobrazením státního znaku a na bocích se žlutými nápisy policie. Čepici měl na hlavě nasazenou kšiltem dozadu. Dále měl oblečenou černou bundu, černé kalhoty s nápadně bílým nebo stříbrným opaskem a obuté měl kožené boty do špice. Po krádeži peněz z trafiky odešel směrem do centra města Uherské Hradiště,“ popsala Lenka Javorková.

Po zloději teď pátrá policie. „Pokud by muže někdo poznal nebo ho viděl se v uvedenou dobu pohybovat v okolí místa činu a mohl by kriminalistům sdělit poznatky vedoucí k jeho ztotožnění a objasnění případu, ať zavolá na linku 158 nebo kontaktuje kteroukoli policejní služebnu. Pachateli hrozí v případě dopadení a prokázání viny za trestné činy krádež vloupáním a poškození cizí věci, vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu, až osmiletý trest odnětí svobody,“ dodala mluvčí.

Foto: Policie ČR
Foto: Policie ČR
Foto: Policie ČR