Milenci si vytvořili hnízdečko lásky na cizí zahradě

PŘEROV – Pozorný zahrádkář si při kontrole podzimní sklizně všimnul dvou cizích osob v sousední zpustlé zahradě v Přerově. Přivolaná hlídka strážníků na zahrádce našla rozpadající se přístřešek, který dvojce využívala jako místo k milostným schůzkám.

Pozorný zahrádkář si v sousední zpustlé zahradě v Přerově všimnul dvou osob, které tam neměly co dělat. Přivolaná hlídka strážníků našla na zahrádce přístřešek, který z venku připomínal spíše rozpadající se stáj. Uvnitř strážníci objevili celkem útulné hnízdečko lásky a také milování chtivý páreček. „Jelikož jsou meze již studené a hrozí při šmajchlování nastydnutí, využívá dvojice pravidelně tuto jinak nevyužitou šopu jako útočiště při milostných schůzkách,“ popsal mluvčí Městské policie Přerov Miroslav Komínek. Podle něj mají sice strážníci pochopení pro oboustranně dobrovolné avantýry, avšak neměly by být provozovány na cizím pozemku, pod cizí střechou a v cizí posteli. Doporučili proto oběma aktérům, aby si nalezli jiné místo, mimo zraky a sluchy pozorných sousedů.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .