Parkour s osobním autem dnes předvedl muž bez řidičáku v Třinci

Foto: PČR - Řidič bez patřičného oprávnění k jízdě dnes v centru Třince přeletěl s autem ze silnice II. třídy na místní komunikaci ulice 1 . Máje

FRÝDECKO-MÍSTECKO / TĚŠÍNSKO – Velký šok dnes zažila a zároveň maximální dávkou štěstí byla obdařená žena sedící za volantem auta stojícího na parkovišti v centru Třince. Dnes krátce před polednem na její vůz totiž během pár okamžiků spadla stříbrná Škoda Felicia.

K dopravní nehodě došlo 22. října před polednem v centru Třince. Řidič Škody Felicia jel od Jablunkova směrem na Český Těšín po silnici II. třídy. „Muž zřejmě při průjezdu Třincem nezvládl řízení a vyjel s autem mimo silnici. Pak najel na zábradlí mostu, jeho auto bylo auto prudce vymrštěno přes zábradlí a skončilo na jednosměrné místní komunikaci ulice 1. máje,“ řekla k nehodě policejní mluvčí Eva Michalíková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Právě při dopadu řidič se stříbrnou Škodovkou narazil hned do dvou zaparkovaných osobních automobilů, přičemž v jednom z nich seděla za volantem řidička. „Policisté chtěli na místě dopravní nehody pachateli provést dechovou zkoušku, on ji ale odmítl,“ pokračuju Eva Michalíková a dále prozradila, že lustrací v registru policisté také zjistili, že řidič není držitelem příslušného řidičského oprávnění.

Během nehody, při níž musely zasahovat všechny jednotky integrovaného záchranného systému, naštěstí nedošlo k vážnému zranění nikoho ze zúčastněných. Vyšetřování příčin a okolností nehody si vzala na starosti Policie České republiky.