Muž v Budějovicích nepřežil střet s vlakem. Na Písecku zemřel cyklista

ilustrační foto (zdroj shutterstock)

JIHOČESKÝ KRAJ – Dva tragické případy šetří od včerejšího dne jihočeští policisté. Ve čtvrtek večer vyjížděli v krajské metropoli ke střetu rychlíku s člověkem a dnes ráno došlo na Písecku k dopravní nehodě cyklisty. Obě nešťastné události bohužel skončily úmrtím.

Ve čtvrtek 22. října 2020 po desáté hodině večer na kolejích v Jižní zastávce v Plavské ulici v Českých Budějovicích srazil rychlík člověka. „Osmačtyřicetiletý muž při střetu zemřel. Okolnostmi případu se zabývají českobudějovičtí kriminalisté,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Krausová. Z cestujících ve vlaku nebyl nikdo zraněn.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Dnes po šesté hodině ranní došlo v Milevsku na Písecku k úmrtí sedmapadesátiletého cyklisty. „Zda v tomto případě došlo k dopravní nehodě či je na vině zdravotní indispozice cyklisty, budou zjišťovat písečtí policisté,“ dodala policejní mluvčí.