Pohřešovaný senior byl nalezen v Litovelském Pomoraví bez známek života

OLOMOUCKO – Od pátečního večera minulý týden olomoučtí policisté usilovně pátrali po 68letém seniorovi. Ten odjel ve čtvrtek 15. října na kole na nákup a domů se nevrátil, ani o sobě nepodal žádnou zprávu. Nyní policisté pátrání odvolali, jelikož pohřešovaného muže našli, bohužel bez známek života.

V pátek 16. října se na policisty obrátila příbuzná seniora s tím, že muž měl ve čtvrtek ráno odjet z místa jejich společného bydliště ve Střeni na Olomoucku na kole na nákup patrně přes Litovelské Pomoraví do Litovle. Domů se již nevrátil, ani o sobě nepodal žádnou zprávu, mobil u sebe neměl. Policisté požádali o pomoc při pátrání veřejnost. Nyní však pátrání odvolali. „Na základě poznatků a informací získaných od veřejnosti se jej kriminalistům podařilo nalézt v CHKO Litovelské Pomoraví, bohužel bez známek života. S ohledem na pozůstalé nebudeme k tomuto případu poskytovat jakékoli další informace,“ uvedla policejní mluvčí Marie Šafářová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .