Na Břeclavsku vyhasl další život mladého chodce

ilustrační foto

BŘECLAV – Dopravní nehoda osobního auta s chodcem poblíž obce Kostice na Břeclavsku skončila bohužel tragicky. Ke střetu došlo v noci ze soboty na neděli krátce po půl druhé hodině  na silnici ve směru na Břeclav. Podobná tragická nehoda se stala v půlce října u Bořetic.

Mladý muž svým zraněním podlehl na místě. „Při strážce mohlo určitou roli sehrát špatné počasí, v místě totiž panovala hustá mlha. Alkohol i drogy byly u šoféra automobilu zcela vyloučeny,“ sdělil policejní mluvčí Petr Vala. Po dobu vyšetřování byla silnice na tři hodiny obousměrně uzavřena, odklon veškeré dopravy byl veden přes Lanžhot. Přesná příčina vzniku nehody bude nyní předmětem dalšího šetření. „V souvislosti s dopravní nehodou by policisté uvítali kamerové záznamy či svědectví ostatní řidičů, kteří daným místem projížděli jen krátce před osudovou nehodou. Významným způsobem by tak mohli přispět k objasnění tragického střetu. Svědci mohou břeclavské dopravní policisty kontaktovat na telefonních číslech 974632260 a 602469135,“doplnil Vala.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.