Další pracoviště registru vozidel v Praze uzavřeno! Karanténa. Která ještě fungují?

Ilustrační foto

PRAHA – Po pracovišti na Pankráci je z důvodu karantény zcela uzavřeno i pracoviště registru vozidel odboru dopravně správních činností v Praze 6 na Břevnově. Magistrát žádá klienty, aby zvážili nutnost návštěvy dosud otevřených úřadů.

Pracoviště na Pankráci v Business Centre Vyšehrad je kvůli karanténě do odvolání uzavřeno. Od dnešního dne se k tomuto pracovišti připojuje i pracoviště v Radimově ulici v Praze 6 Břevnově, ze stejného důvodu. V provozu jsou nadále pracoviště v Praze 10 Na Bohdalci a v Praze 3 Jarově. V Praze 9 ve Vysočanech nadále odbavují pouze klienty, kteří mají potvrzenou elektronickou objednávku návštěvy prostřednictvím rezervačního systému.

Na přilehlém pracovišti ve Vysočanech budou rovněž odbaveni žadatelé o registraci jednotlivě dovezených vozidel. Online registrace návštěv na Jarově a ve Vysočanech budou možné do konce listopadu. Magistrát hlavního města Prahy žádá v souvislosti mimořádnou epidemiologickou situací klienty, aby zvážili nutnost návštěvy úřadů, a přicházeli jen v naprosto nejnutnějších případech.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.