VIDEO: Neznámý agresor vylákal muže na schůzku a napadl ho

ilustrační foto

BRNO-VENKOV – Třiačtyřicetiletého muže ze Znojemska na začátku června telefonicky kontaktoval muž a s vymyšleným příběhem si s ním domluvil večerní setkání v nákupním centru v Modřicích.

Když poškozený muž dorazil na smluvenou schůzku, namísto očekávaného známého jej oslovil cizí muž. Po kratičké konverzaci jej muž fyzicky napadl. Údery pěstí mířily především na hlavu. „Poškozenému tak způsobil zranění v obličeji, především v oblasti oka. Po útoku agresor začal klást podmínky, vyhrožoval dalšími napadeními a fyzickou likvidací,“ popsal napadení policejní mluvčí Bohumil Malášek. Potom odešel. Napadený musel vyhledat lékařské ošetření. Kriminalisté vyšetřující případ získali záběry z bezpečnostních kamer, při nichž je agresivní muž zachycen při nákupu v prodejně s mobilní elektronikou. „Informace vedoucí ke zjištění totožnosti či pohybu a pobytu zatím neznámého agresora můžete sdělit na policejní tísňovou linku 158,“ dodal Malášek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.