VIDEO: Policie hledá dvojici, která okradla pokladní na tišnovském koupališti

ilustrační foto

BRNO-VENKOV- Případ se stal v polovině srpna na tišnovském koupališti. Muž a žena dorazili na k pokladně s cílem zmást pokladní. Během asi pěti minut dokázali získat 7 tisíc korun.

Při předstírané koupi vstupenek tak dlouho měnili bankovky, až dosáhli svého. V jejich kapse skončila zajímavá hotovost. Pokladní sice brzy zjistila, že přišla o poměrně vysokou částku, dvojice ale stačila nasednout do osobního automobilu a odjela. Průběh podvodu zachytily bezpečnostní kamery. Na nich je u pokladny vidět asi třicetiletá snědá štíhlá dlouhovlasá žena v bílých kalhotách a bílém tričku. Tu doprovází asi čtyřicetiletý muž v tmavě modrém tričku s límečkem a černých kalhotách, který má prořídlé vlasy. Oba pachatelé si při příchodu do areálu zakryli oči slunečními brýlemi. „Informace k totožnosti vykutálené dvojice můžete sdělit tišnovským policistům, případně na policejní tísňovou linku 158,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.