Muž s pilou se na třetí pokus pustil do dopravní značky. Skončil na psychiatrii

PARDUBICE – Neuvěřitelný příběh s uříznutou dopravní značkou z minulého týdne má pokračování. Pardubičtí strážníci o víkendu opět – už potřetí během týdne – přijali oznámení na muže, který v Kunětické ulici pilou poškozuje dopravní značku.

O tom, jak dva koumáci dolovali tisícikorunovou bankovku ze sloupku dopravní značky, nejprve pilou a poté i s asistencí městské policie, a jak se jeden z pachatelů na místo činu vrátil i druhý den, aby dokonal dílo zkázy, jelikož byl tak opilý, že si nepamatoval strážníky, kteří bankovku zachránili stavebním vysavačem, jsme psali minulý týden ZDE.

Jenže podivín se své vidiny nevzdal a o víkendu se pustil do další dopravní značky v Kunětické ulici. Když hlídka strážníků dorazila na místo, našla zde znovu aktéra prvních dvou událostí, který opět volal policii sám na sebe. U sebe měl pilu, v sobě dvě promile. „Vzhledem k předchozímu dění a k tomu, že sám uvedl, že se duševně necítí zcela zdráv, byl nejprve umístěn na záchytnou stanici a poté předán na psychiatrické oddělení. K úlevě strážníků i všech dopravních značek,“ dodal mluvčí pardubických strážníků Jiří Sejkora.

Foto: MP Pardubice