V Radotíně se převrátil nákladní vůz při manipulaci se skružemi

Zdroj: HZS Praha

PRAHA – Do ulice Lošetická vyjely včera odpoledne čtyři jednotky hasičů k nákladnímu vozu, u kterého došlo k převrácení díky porušení fyzikálních zákonů. Jedna osoba byla se zraněním předána do zdravotnické péče.

Tři profesionální a jedna dobrovolná jednotka vyjely do ulice Lošetická v Praze 5 k převrácenému nákladnímu automobilu,“ informovala mluvčí pražských hasičů Kateřina Suchánská. Vyslalo je tam operační středisko pražských hasičů v pondělí šestadvacátého října po půl třetí hodině odpolední. Na místě byla nalezena jedna zraněná osoba, kterou museli hasiči vyprostit z nepřístupného terénu. Následně pacienta předali do péče záchranářům.

Během nebezpečného manévru poškodilo nákladní vozidlo také rozvodnou skříň. Z tohoto důvodu přivolal na místo velitel zásahu rovněž pracovníky elektrárenské pohotovosti. „Pomocí hydraulického zařízení převrátili hasiči vozidlo zpět na kola,“ doplnila mluvčí. Poté vozidlo vyprostili zpět na zpevněnou komunikaci. Okolnosti nehody jsou předmětem dalšího šetření Policie ČR.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: HZS Praha